fotolitografie, 40,5 x 27,5 cm, sign. PD Helmut Newton
ID: 31
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2023 10:30
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
ID: 31