Pták
litografie, 1971, 25,2 x 21,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1971, č. 19/130
žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 93
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:32
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)