Tváře
litografie, 1980, 24 x 24 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 42/120
žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 92
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:31
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu