Vesmír
litografie, 1980, 24 x 23,5 cm, sign. PD Jiří Kubíček 1980, č. 10/120
žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 91
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:30
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu