Císařovo očko zírá
litografie, 17,5 x 14 cm, sign. PD Josef Paleček, č. 54/60
žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
ID: 79
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu