Rudolf II.
litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110
žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 71
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu