Postavy
litografie, 24,5 x 17 cm, sign. PD Alena Málková, č. 20/30
žákyně prof. E. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze
ID: 60
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:59
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)