Klaun I, Klaun II
2x litografie, 1980, 16 x 12; 15 x 12 cm, sign. KBeneš 80, č. 184/200; 95/200
ID: 2
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:01
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
ID: 2
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)