Diptych
2x litografie, 1985, 14 x 19,5; 8 x 12,5 cm, sign. Pd Hartingerová Tobolíková
absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
ID: 192
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:11
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)