Plynová maska
litografie, 38 x 27 cm, sign. PD Věra Fáberová 1980, č. 24/90
ID: 191
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 19:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
ID: 191
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)