Plynová maska
litografie, 38 x 27 cm, sign. PD Věra Fáberová 1980, č. 24/90
ID: 191
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 191
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)