Zimní ulička
litografie, 1976, 31,5 x 19 cm, sign. PD Karel Müller, a. t.
žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
ID: 19
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:18
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)