Ve skleníku
litografie, 1980, 24 x 35 cm, sign. PD Jiří Malý 80, č. 53/100
ID: 102
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:41
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 102
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)