Přišel cirkus léto. . . .
litografie, 1982, 25,5 x 20 cm, sign. PD U. Zmetáková 1982, č. 41/65
ID: 101
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:46
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
ID: 101
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)