litografie, 23 x 30 cm, sign. PU U. Zmetáková
ID: 100
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:45
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
ID: 100
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)