litografie, 23 x 30 cm, sign. PU U. Zmetáková
ID: 100
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 17:45
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
ID: 100
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 600 CZK (25 €)