Ve skleníku
litografie, 1980, 24 x 35 cm, sign. PD Jiří Malý 80, č. 53/100
ID: 102
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 17:41
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
ID: 102
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)