Viděl jsem třetí nebe III.
litografie, 1993, 70,5 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 93, rám, č. 87/100
ID: 98
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 18:37
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 500 - 8 000 CZK