Za 80 dní
lept, 1962, 33 x 16,5 cm, sign. DU Sovák, č. 19/35, Grafické dílo na motivy inscenace podle knihy J. Verna pod režijním vedením Pavla Kohouta v divadle Pod Palmovkou v roce 1962. LD Kohoutovo věnování herci Zdeňkovi Martínkovi, který ve hře ztvárnil jednu z hlavních rolí.
Provenience: z rodina Zdeňka Martínka
studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
ID: 761
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:12
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)