Práce na poli
litografie, 22 x 15 cm, sign. PD VojSedláček, pasparta
ID: 749
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu