Pohled na Malou Stranu
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 680
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:51
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids