Pohled na Malou Stranu
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán
ID: 680
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:51
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu