Sekretářka
akvarel, tuš, papír, 1956, 21 x 25 cm, sign. PD K. Kotrba 56, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 577
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:08
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids