Rybník v Dívčici
olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 576
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:07
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids