Klanění tří králů
litografie, 15 x 10 cm, sign. PD J. Jíra, přání do nového roku od J. Jíry adresované Dr. Hrdinovi
the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina
ID: 535
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids