Most v Písku
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD B Horálek, rám, autorský list, zažloutlý papír
žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 503
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:54
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)