Pražské střechy
litografie, 25,3 x 36,5 cm, sign. PD Engemüller, rám
žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži
ID: 447
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:58
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)