Rybník v Dívčici
olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU
žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných
ID: 576
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:07
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)