Terezín
akvarel, papír, 1944, 10,3 x 11,5 cm, sign. PD H. Cohen 44, papírová pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 1407
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 15:46
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu