Motorka
litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. PD Zuzana DvorskáŠípová, č. 53/60
ID: 34
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 17:33
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
ID: 34