Žlutá tráva
litografie, 2006, 36,1 x 57,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 34/80
ID: 7
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 17:06
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
ID: 7