Koruna
pískovec, 2018, v. 23,5 cm, sign. značeno zespoda trojúhelníkem
ID: 13
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
ID: 13
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)