Noční pohled na chalupu
olej, sololit, 1985, 15 x 10 cm, sign. PD FN 85, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 67
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 11:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids