Před bouřkou
olej, karton, 1946, 62 x 67 cm, sign. LD Káva 46, rám, na rámu oděrky
ID: 17
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 10:16
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu