St. Maria
akvarel, zlacený reliéf, 10,5 x 7 cm, dobrý stav
ID: 66
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 11:05
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 66
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)