Osvícená (ex libris C. Šťastný)
dřevoryt, 13 x 8,3 cm, sign. PD Jan, značeno LD v desce JD
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 105
Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:38
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids