litografie, 1969, 65 x 42 cm, sign. PD K. Moritz 1969, č. 29/100
ID: 241
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:47
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
ID: 241
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)