Ex Libris Jane Wright-Coole
litografie, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingestern
ID: 203
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:06
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
ID: 203
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)