Milano Via Chiavanalle 11
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingesten
ID: 141
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:05
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 141
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)