Matka a dítě
akvarel, voskovka, tuš, papír, 1967, 29 x 18,8 cm, sign. PD Jana 67
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 136
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 10:36
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids