Těšení se na smrt
akvarel, tuš, papír, 2010, 21 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně
ID: 131
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 12:17
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)