K. Moritz

litografie, 1969, 65 x 42 cm, sign. PD K. Moritz 1969, č. 29/100

ID: 241

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 10:47

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)