Dva muži s dýmkou
litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12
ID: 5
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2023 10:04
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 5
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)