Ležící akt
olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám
ID: 48
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 07. 2023 18:46
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
ID: 48