Ležící akt
olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám
ID: 48
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 18:46
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
ID: 48