Židle
litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200
ID: 2
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)