Vyšehrad
litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 64
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 11:03
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids