Vyšehrad
litografie, 16 x 11 cm, sign. PD J. Leischnerová, č. 34/50, ohlý a zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 15
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 06. 2023 10:14
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids