Květina u okna
litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš
ID: 5
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
ID: 5
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)