Piantiska
litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200
ID: 34
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:33
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
ID: 34
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)